O nás

Díky precizní a usilovné práci celého našeho týmu jsme zde pro vás již 25 let

Koutný s.r.o.

Naše rodinná a tradiční firma Koutný již 25 let vyrábí i dodává uniformy pro ozbrojené složky a správní organizace evropských i mimoevropských států. Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků a použitých materiálů, flexibilita dodávek, včetně osobního přístupu.

Díky tomu jsme se stali jedním z nejspolehlivějších dodavatelů polních i vycházkových uniforem, speciálních zásahových oděvů, kombinéz, vest, obleků, bund, kalhot a mnoha dalších produktů. Veškeré zakázky realizujeme s maximální péčí a to v malých i velkých sériích. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2009 a AQAP 2110.

iso certifikát

ISO 9001:2009

aqap certifikát

AQAP 2110

Kromě kvality zpracování je pro nás stěžejní neustálá inovace materiálů, výrobních procesů, technologických postupů a použitých střihů. Funkčnost materiálů je prověřena napříč klimatickými podmínkami nebo extrémy prostředí, kde jsou každodenně používány. Za zmínku určitě stojí používání následujících materiálů: softshell, pleteniny s antistatickými vlákny, nehořlavé tkaniny, dvou a tří vrstvé lamináty s technologií zatavených švů nebo voděodolné zipy.

Šijeme slavností a moderní vycházkové uniformy, které jsou odolné proti mačkavosti, zároveň však příjemné na omak, což vyžaduje použití kvalitních materiálů z Itálie, Francie i Španělska.

Naší výsadou je používání recyklovaného polyesteru, což jsou vlákna vyrobená z recyklátu z PET lahví. Většinou se jedná o podšívky a hlavní tkaniny, kde je používána nejčastěji směs vlny a polyesteru.

Mezi naše zákazníky patří např. Armáda ČR, Holandská armáda, Rakouská armáda, Hradní stráž, Policie ČR, Lesy ČR, Hasičské záchranné sbory ČR, Vězeňská služba ČR, Celní správa ČR, Letiště Praha, ČSA a další.

Dále se věnujeme výrobě klasické pánské konfekce. Pánské obleky prodáváme v České republice prostřednictvím vlastních podnikových prodejen.

Ředitel společnosti Pavel Koutný jr.

podpis
mapa